Vyhlášení výsledků ŠUAC 2018

V pátek 12. října se v plzeňském klubu House of Blues uskutečnil slavnostní večer ku příležitosti vyhlášení výsledků amatérské cyklistické soutěže Š.U.A.C. . Tohoto úkolu se zhostil moderátor Luděk Holý  na jedničku s  hvězdičkou. Vyhlašování jednotlivých kategorií pak bylo okořeněno vystoupením taneční skupiny.

 

Jednotlivým kategoriím pak dominovali závodníci Axon Sport Teamu a CK Kramolín a to jak v kategorii jednotlivců, tak i týmů. Kategorii do 40 let dominovala legenda ligy Jiří Voráček z Kramolína. Soutěž závodníků nad 40 let se zase stala kořistí vynikajícího časovkáře Kamila Ackermanna z Axonu.
Občerstvení všech přítomných si vzali na starost mistři kuchyně Martin Sokol a Petr Stehlík, kteří se blýskli vynikajícím rautem, při kterém si na své přišel každý z přítomných.
Snad jedinou kaňkou byla poměrně malá účast závodníků v nejmladší kategorii juniorů a kategorii A do 30 let. Nezbývá než doufat, že se bude počet těchto mladých závodníků v dalších letech zvedat. Motivací může být hlavně zkvalitnění závodního kalendáře, kde se už příští  rok objeví dva zbrusu nové závody – jeden v  Domažlicích a  druhý  ve  Stříbře.

Attachments