Víte, jaká byla hlavní cena seriálu cyklistických závodů ŠUAC 2018 ?

1. Nejlepším závodníkům podle celkového pořadí seriálu ŠUAC v kategorii do 40 let a v kategorii nad 40 let byla na slavnostním vyhlášení předána hlavní cena – zátěžový test. Tuto velmi atraktivní cenu věnovala společnost WinPeaks, s.r.o., která spolupracuje s profesionálními sportovci i ryzími amatéry pro dosažení jejich optimálního sportovního výkonu. WinPeaks, s.r.o. (vedená Doc. MUDr. Alešem Kroužeckým, Ph.D.) provádí různé druhy sportovních testů a zabývá se také zdravou a sportovní výživou. Svoji laboratoř sportovních testů má ve věži fotbalového stadionu ve Štruncových sadech v Plzni – www.winpeaks.cz .

Zátěžový test od společnosti WinPeaks, s.r.o. získal v kategorii do 40 let Jiří Voráček z CK Kramolín a v kategorii nad 40 let Kamil Ackermann z Axon Sport Teamu. Oběma borcům gratulujeme a přejeme jim úspěch i v nové sportovní sezóně.

1 komentář: „Víte, jaká byla hlavní cena seriálu cyklistických závodů ŠUAC 2018 ?

• 31.10.2018 (22:14)
    Permalink

… a to jsme my ostatní moc rádi, protože jestli jim dobře poraděj, tak to budeme příští rok na závodech úplně „nadšeni“. ;o)
    Zátěžový test měli dostat Ti poslední a vítězové měli dostat kilo bůčku na každej závod a povinnost to sníst půlhodiny před startem závodu. :o)))