Startovní čísla ZAL \ ŠUAC 2019

Důležitá  připomínka, loňská  čísla  se  budou  používat  i v  letošním  roce, pouze  Cčko dostane  nová ( kvůli špatné  čitelnosti ). Nově  zapsaní  členové  dostanou  čísla  nová.

3 komentáře: „Startovní čísla ZAL \ ŠUAC 2019

 • 12.3.2019 (17:46)
  Permalink

  Ahoj. To je ale v rozporu článku Registrace pro rok 2019. Tam je jasně řečeno: Kdo se přihlásí do 31.03. dostane číslo se jménem.Už podruhé slibeno a nesplněno. Dále. V propozicích závodu na Lopatárně je psaná kategorie J v rozporu z pravidly ZAL v divizi 1. A to je proč?

  • 13.3.2019 (8:28)
   Permalink

   Ahoj Zdenku, tohle je věc kterou musí pořešit Kamil. Pro rychlejší řešení by bylo dobré to poslat mailem na info[zavinac]suac.cz protože komentáře schvaluji ručně kvůli spamerům a nedělám to každý den. Předám mu to. Tomáš

 • 13.3.2019 (21:58)
  Permalink

  Takže Zdenku když volíme tento způsob komunikace – odkazuješ se na větu”Kdo se zaregistruje a zaplatí poplatek do 31.3.2018, bude mít na startovním čísle svoje jméno.” ? Ano je to má chyba, že jsem předělával formulář na úkor svého osobního času v noci a nevšiml si této věty, která se ale i tak evidentně vztahuje k loňskému roku. Tímto ji mažu, protože tam nemá co dělat. Trošku se pozastavuji nad tím, že jako člen VV bazíruješ nad něčím takovým, jako bys sám nevěděl, jak jsme na tom s hospodařením a že každá úspora se dá přesunout do oblasti, kde se penězi dá něco zlepšit a ne je utrácet za čísla. Tenhle standard zavedl člověk, který nás do těchhle sr…. primárně dostal a já osobně nevidím důvod vyhazovat za něco takového peníze. Ano byla to loňská vize, ale vcelku rozumně od ní Kamil ustoupil.

  Tomáš

Komentáře nejsou povoleny.