Registrovaní jezdci 2019

Informace o platbách berte momentálně s rezervou, předseda ZAL Kamil Ackermann je na tréningovém campu v Itálii a nemám lepší info než to, které tu je.


JménoPříjmeníKategorieDivizeTeamPlatba
PetrElsnicAD1Jiný teamNE
LuděkMrázAD1Cykloservis MalátNE
AndrewRankineAD1Rankine teamNE
JanŠubrtAD1Axon Sport TeamANO
RadekAndrleBD1COPR PřešticeANO
VladimírBouškaBD1CK KramolínNE
Ondřej ČechuraBD1Axon Sport TeamANO
PetrČechuraBD1Axon Sport TeamANO
JanDyrczykBD1CK KramolínNE
Martin HrachBD1Axon Sport TeamANO
MichalMikulášekBD1CK KramolínNE
LiborMorgensteinBD1Cyklisti Českého LesaANO
VladimírSvobodaBD1CK KramolínNE
OndřejTančouzBD1CK KramolínNE
KarelVlkBD1CK KramolínNE
MartinVodákBD1Axon Sport TeamANO
RadekVyletaBD1CK KramolínNE
JakubVyplelBD1Author Team StupnoNE
TomášZítekBD1KOVO BELFÍN Cyklo TeamNE
PavelChocJD1Author Team StupnoNE
DanielOpavaJD1CK KramolínNE
KamilAckermannCD2Axon Sport TeamANO
TomášBauerCD2CK KramolínNE
JiříBelfínCD2KOVO BELFÍN Cyklo TeamANO
PetrBrejchaCD2CK KramolínNE
DanCarikCD2Cykloservis MalátNE
KarelDvořákCD2KOVO BELFÍN Cyklo TeamANO
TomášJandaCD2COPR PřešticeNE
TomášKorousCD2Axon Sport Team ExtraANO
AlešKroužeckýCD2Cyklotrenink.comANO
RichardLöblCD2Axon Sport TeamANO
JanMalátCD2Cykloservis MalátNE
BohumilMatoušekCD2CK KramolínNE
Jarda PláničkaCD2KOVO BELFÍN Cyklo TeamNE
JosefRůta CD2Axon Sport TeamANO
MartinSokolCD2Axon Sport Team ExtraANO
KarelSoušekCD2CK Vinohradské šlapkyANO
MarekŠrejmaCD2Axon Sport Team ExtraANO
JiříTemniakCD2LAPIERRE SWEEPNE
JiříVoráčekCD2CK KramolínNE
MiroslavVorelCD2Axon Sport Team ExtraANO
JiriVranaCD2CK Vinohradské šlapkyANO
PetrČermákDD2Axon Sport TeamANO
JiříHalamkaDD2CK KramolínNE
JanHenigDD2Axon Sport Team ExtraANO
EmilJankoDD2Axon Sport TeamANO
KamilJežekDD2CK KramolínNE
PavelKopáčDD2Axon Sport TeamANO
JánNeščákDD2Cykloservis MalátNE
PetrPospíšilDD2Axon Sport TeamANO
KarelSmáhaDD2Cykloservis MalátANO
MiroslavŠímaDD2CK KramolínNE
Miroslav ŠvajcrDD2CK KramolínNE
KarelVacíkDD2CK KramolínNE
PavelVlčekDD2KOVO BELFÍN Cyklo TeamANO
JardaZelený DD2KOVO BELFÍN Cyklo TeamNE
BohuslavHlavatýED2Cykloservex-MedilaNE
VladimírHonomichlED2Kola ŠilhavýNE
MiloslavJůzaED2Cykloservis MalátNE
JosefKalousekED2Cykloservis MalátNE
PetrKobylkaED2CK STAVMAL KlatovyANO
LadislavKubalíkED2Cykloservex-MedilaANO
Jiří LacinaED2CK KramolínNE
KarelMajerED2CK KramolínNE
JiříMandausED2LAPIERRE SWEEPANO
KarelNaušED2Cykloservis MalátNE
JindřichNaušED2Cykloservis MalátNE
JosefŠeflED2Axon Sport TeamANO
MilanŠimonED2Cykloservis MalátNE
AntonínČernýFD2Kola ŠilhavýNE
PavelPetrleFD2Axon Sport TeamANO
JiřiŠrejmaFD2Axon Sport Team ExtraANO
VítězslavŠubrtFD2ABSNE
ĽubicaHradeckáZD2Axon Sport TeamANO
IdaKubrováZD2Axon Sport TeamANO
IvetaRandováZD2CK KramolínNE
LucieVokounováZD2Axon Sport Team ExtraANO
LenkaVyletováZD2CK KramolínNE
JanaŽídekováZD2Cyklotrenink.comANO